ВИСТАВИ
"Колискова для Дракона"
Внутрішні страхи, думки-упередження – як містичні дракони. Їх цураються, дозволяючи тим самим нести нас на своїх войовничих крилах на гори самотності. Там, відсторонюючись з образою, вже не можливо пестити себе та світ навколо, відчувати його як маленька дитина в обіймах матері, коли серця резонують під час колискової як найвищий прояв любові.

Проект створений за авторським методом художнього керівника театру Уляною Данилюк і педагога психолога театру, перкусіоніста Євгенії Негоденко "Театральна проінклюзія" що є універсальним для формування творчого театрального колективу з числа акторів з інвалідністю.

Даний метод дозволяє створювати якісний театральний продукт на високому професійному рівні за допомогою сценічних наставників – менторів, які є фахівцями у суміжних сферах діяльності: хореографія, вокал, тощо і виступають разом з дітьми на сцені в якості акторів. Вистава створена за підтримки Українського культурного форну, при сприянні Відділу культури, молоді та спорту ВРДА.

Сценарні та художні об'єкти вистави сформовані враховуючи ініціативи дітей: - войовничі воїни та мирні жителі уявного міста. Дві групи людей різні за принципами, зі своїм побутом, виглядом, способом життя, але схожі у своїх потребах: воювати, ділити, встановлювати обмеження, щодо свобод один-одного. Але в один день все зміниться: народиться дитина-дракон. У своєму ставленні до нього люди почнуть стикатися з темами, раніше не відомими їх свідомості: любов, турбота про слабких, бажання створювати нові міста чудові за формою і атмосферою добра.

Кожного вечора з вікон будинків будуть лунати колискові для дітей, а також для минулих страхів-упереджень, які не мають повернутися в їх міста, тому що тут оселилася любов.

Інтерактивна сценографія, жива декорація – голова дракона, яка управляється актором з середини та костюмованого тіла дракону з виконавців, перкусійні художні об'єкти, яскраві костюми, живе музичне (віолончель, кларнет, кахон, ), вокальне виконання палітур, створених до вистави композитором Світланою Павловою в аранжуванні Тимофія Кукоренчука, хореографія Тетяна Катеринич.

Вистава йде з сурдоперекладом.
Хронометраж: 40 хв. Виконавці 46 осіб.
Вистава є володарем Гран-Прі Міжнародних фестивалів.

Кожен має право займатися творчістю не тілько за для власного збагачення, а й має право ділитися їм з суспільством, змінюючи його на краще.

Допомогти театру
Ви можете підтримати нас благодійним внеском, це допоможе нам розвиватися, створювати нові творчі проекти!
АдресА
Мазепи 9: ВИшгород
Контакти
Телефон: +380 96 239 7438
Пошта
E-mail: perfeco.in.kilaba@gmail.com
Напишіть нам
І ми з радістю відповімо щодо співпраці та коллаборацій і відповімо на будь-які запитання
Натискаючи "Відправити" ви погоджуєтеся з наданням вашої інформації.