ВИСТАВИ
"Літо в долонях"
Сценарій до вистави є авторським, створений художнім керівником театру, режисером Уляною Данилюк за мотивами збірки оповідань Сергія Козлова «Все про їжака, ведмедика, левчика та черепашеня».

У виставі використані інтерактивні декорації, створені за малюнками дітей театру, художником Іванкою Данилюк ( студенткою Арт Академії ім. Сальвадора Далі). Виконується авторська музика у живому звучанні музичних інструментів:, укулеле, кахон, труба а також перкусійних партій у виконанні дітей за авторською методикою педагога-психолога театру та перкусіоніста Евгеніі Негоденко.

Костюми відтворюють Англійску стилістику початку 20го ст., за тематикою ілюстрацій неймовірного Роберта Інгпена до книги « The wind in the willows», виконані художником-декоратором Наталією Зіньковською. Художня тема вистави націлена на внутрішній світ дитини з особливими потребами.

Підкреслює жагу до спілкування, реакцїї світу на себе і можливості взаємодіяти з ним, розповідає про найулюбленішу пору року для дітей - літо, про приємні спогади пов'язані з ним, які зігрівають протягом довгого року. "Останній день літа мав грандіозний фінал. Саме так має скінчатися літо. Сьогодні ми всі були великими і маленькими…, сьогодні ми доторкнулися до всесвіту навколо нас…сьогодні ми тримали літо у долонях…"

У виставі задіяні 12 виконавців.

Хронометраж 40хв.

Кожен має право займатися творчістю не тілько за для власного збагачення, а й має право ділитися їм з суспільством, змінюючи його на краще.

Допомогти театру
Ви можете підтримати нас благодійним внеском, це допоможе нам розвиватися, створювати нові творчі проекти!
АдресА
Мазепи 9: ВИшгород
Контакти
Телефон: +380 96 239 7438
Пошта
E-mail: perfeco.in.kilaba@gmail.com
Напишіть нам
І ми з радістю відповімо щодо співпраці та коллаборацій і відповімо на будь-які запитання
Натискаючи "Відправити" ви погоджуєтеся з наданням вашої інформації.