Рецензії
Погляд TV
Наш проєкт – про рівноправне мистецтво, без обмежень і стереотипів. Аби діти з особливими освітніми потребами могли соціалізуватись, почували себе в соціумі впевнено, і відчували, що вони потрібні, що вони приносять користь, а не є залежними від соціуму. Ми створюємо дистанційну мистецьку платформу, за багатьма творчими напрямками на базі Дитячого інкюзивного театру Perfeco in Kilaba – акторську базу, яка дасть можливість відкривати й розвивати таланти таких дітей»
Газета Вишгород
Дійсно, коронавірус вплинув на плани 2020 року, але не настільки, щоб ми припинили свою діяльність.
Український культурний фонд
Арт-бук "Проекти УКФ 2019". Інклюзивне мистецтво. Наша вистава " Колискова для дракона" у Арт-буці Українського культурного фонду.
Газета Вишгород
27 жовтня у Вишгородському РБК «Енергетик» відбулась прем'єра вистави «Колискова для дракона» унікального театру «Perfeco in Kilaba».
Від хоробрих вікінгів не можна було відвести погляд. Глядачі в залі захоплено спостерігали за цікавим дійством на сцені. І чи важливо, що актори особливі? Персонажі у їхньому виконанні — щирі та симпатичні, сповнені дитячої безпосередності, якої інколи бракує професійним акторам.

Телеканал Інтер
"Колискова для дракона": Інклюзивний театр Вишгорода презентував соціальну виставу. Світло згасає, повний зал глядачів. На сцені батьки разом із дітьми. Загалом у виставі беруть участь 46 акторів, це і співаки, і музиканти, і навіть, сурдоперекладач. "Колискова для Дракона" це історія про страхи і упередження з якими зіштовхуються дітлахи, а особливо ті які мають інвалідність.
Телеканал Інтер "Колискова для Дракона" інклюзивний театр Вишгорода презентував соціальну виставу
Чотири місяці репетицій позаду - на сцені останні приготування.
"Колискова для дракона". У Вишгороді в інклюзивному театрі відбулася прем'єра спектаклю про віру в свої сили та боротьбу з власними упередженнями.У Вишгороді мурал присвятять "Колисковій для дракона"

Нині у фойє Вишгородського районного будинку культури «Енергетик» відкрита нова фотовиставка та банер, де можна ознайомитися з командою унікального театрального проєкту.
Інтер
Інклюзія в мистецтві. У Вишгороді під Києвом працює театр, серед акторів якого дорослі та діти з особливими потребами. На сцені вони перевтілюються в героїв, яких самі й вигадали, адже є спів-авторами вистав. Які теми порушують та яку інсценізацію готують цього разу - дивіться далі.
Газета слово
Дитячий інклюзивний театр Perfeco in Kilaba запрошує до участі у створенні вистави дітей з інвалідністю місто Вишгорода та Вишгородського району.
Новини дня від 02.08.2019 Інформаційна агенція Погляд
Інвалідність - це не вирок, а нові можливості. У Вишгороді вже майже рік працює унікальний інклюзивний театр. Більшість юних акторів — діти з особливостями розвитку. Нещодавно вони отримали грантову підтримку Українського культурного фонду на реалізацію нової вистави "Колискова для дракону".
Вишгородський дитячий інклюзивний театр «Perfeco in Kilaba» презентував новий театральний проєкт
Розпочата робота над виставою "Колискова для дракона". Підготовчий процес закінчено, на часі – репетиції
"Perfeco in Kilaba": дитячий інклюзивний театр у Вишгороді
Сьогодні, 1 серпня, у Вишгороді відбудеться презентація проекту, спрямованого на реалізацію творчих задумів особливих дітей
Газета Вишгород
Український культурний фонд надав гранд відділу культури, національностей та релігії Вишгородської районної державної адміністрації на виконання культурного проекту — вистави «Колискова для дракона» на базі дитячого інклюзивного театру «Perfeco in Kilaba»! Дякуємо за довіру.
Тепер у нас є неймовірна нагода реалізувати творчі задуми та «оживити дракона»!
Життя міста Вишгород
До дня захисту дітей! Благодійний музичний джем-паті на підтримку актора театру Еммануїла.
UA: Українське радіо
Театр, в якому грають маленькі актори з особливими потребами. Цьому дитячому інклюзивному театру – лише рік, але багато зроблено, говорить режисер театру Уляна Данилюк , її колега Євгенія Негоденко педагог – психолог театру, перкусіоніст.
Світ театру ...
він холодний, теплий, можливо з світлофільтрами?
24 лютого на сцені Будинку культури «Енергетик» відбулася прем'єра унікального фантастичного мюзиклу «Крижане серце»
«Театр потрібно визнати як форму реабілітації, — переконана Уляна Данилюк, засновник театру «Perfeco in kilaba». — Ідея все та ж: займатися творчістю, не розділяти, об'єднувати – дорослих , дітей, танцюристів, вокалістів, дітей із певними особливостями
Коли людина любить те, чим займається, то для неї немає нічого неможливого.
Проте, що таке інклюзивний спектакль і хто його глядач? Де в ньому закінчується турбота про особливих людей і розпочинається мистецтво.
У Вишгороді працює унікальний інклюзивний театр
У Вишгороді працює унікальний інклюзивний театр. У театральній постанові беруть участь діти з особливостями розвитку. Всі вони одягнені в лісових звірів. А їхня пісня про те, що бути не такими як всі цілком нормально.
Лише словом, а не ділом: інклюзивний театр у Вишгороді немає приміщення для репетицій
Лише словом, а не ділом: інклюзивний театр у Вишгороді немає приміщення для репетицій

14-річний Дмитро з особливостями розвитку з гордістю розповідає, що актор. У юнака діагноз — дитячий церебральний параліч. У березні цього року він став учасником дитячої театральної студії «PerfeCo In KiLaba» у Вишгороді. Це перший інклюзивний театр у місті та районі. Дмитро ділиться враженнями від театрального життя і з посмішкою на вустах розповідає про свою роль.
«Я оповідач. Чому дали мені цю роль? Бо я «говорящий». І я запам'ятав цю роль вже на третій репетиції. Мені тут подобається. Я швидко вживаюся в роль...

Мельпомена з особливими потребами: як працює інклюзивний театр під Києвом
Актори вишгородської театральної студії - діти з інвалідністю - 6 червня покажуть свою першу виставу "Літо в долонях".Прем'єрний спектакль за мотивами казок Сергія Козлова відбудеться у Вишгородському міському Центрі творчості "Джерело". Цю виставу студія та зокрема режисерка Уляна Штурба готували 4 місяці. У постановці беруть участь 12 діток.
Допомогти театру
Ви можете підтримати нас благодійним внеском, це допоможе нам розвиватися, створювати нові творчі проекти!
АдресА
Мазепи 9: ВИшгород
Контакти
Телефон: +380 96 239 7438
Пошта
E-mail: perfeco.in.kilaba@gmail.com
Напишіть нам
І ми з радістю відповімо щодо співпраці та коллаборацій і відповімо на будь-які запитання
Натискаючи "Відправити" ви погоджуєтеся з наданням вашої інформації.