Тренінги
Квест "Таємниця острова папуг"
Збираємо чарівні кокоси
Продераємось крізь павутиння гігантського павучиська
Проходимо обряд посвяти у плем'я папуг
Ганяємо естафету з факелами
Боремось з жахливим духом та завіряємось підтримкою добрих духів острова
Створюємо власні чарівні палиці і нарешті, за їх допомогою, знаходимо скарби "Острова папуг"!

Нейрографіка
Тренінги з нейрографіки з педагогом - психологом театру Євгенією Негоденко надають глибше розуміння природи кожної дитини. Діти опановують навички анімації та роботи з художними матеріалами. Нейрографіка - це графічний метод трансформації свідомості, арт-терапія. Ніяких навичок малювання не потрібно.
Суть цього методу в нейрографічній лінії, яка спонтанна і не повторює себе на кожній ділянці свого шляху. При цьому включається дрібна моторика рук, пов'язана з нейронними мережами мозку. Якщо попрацювати з фантазією, можно створити мультфільм із покадрової анімації, або маленькі анімашки.
Музичний воркшоп
Музичний ворк шоп де кожна дитина відчує себе справжнім музикантом! Поєднуємо терапію, музикування та театральну гру. Про цілющі властивості мелодійного звучання знав ще Піфагор. Давньогрецький вчений широко використовував для терапії і корекції різних проявів ліру і флейту. Зі своїми соратниками філософ практикував групові сеанси музичної терапії, а також при необхідності проводив «настройку», «дотик» і «музичне поєднання».
Глибинне розуміння суті інструменту дозволяло Піфагору заспокоювати людей, вселяти в душі радість і навіть виводити агресорів зі стану афекту - і це все тільки за допомогою мелодій!) Активна музична терапія це повноцінне включення в процес, з використанням простих музичних інструментів (барабан, дзвіночки, маракаси, цимбали, дудочки, залізнична рейка підвішена до опори.....) або голосу. Дитина самостійно творить свою мелодію: грає на якомусь музичному інструменті або співає та відтворює заданий твір або фантазує за темою.
Допомогти театру
Ви можете підтримати нас благодійним внеском, це допоможе нам розвиватися, створювати нові творчі проекти!
АдресА
Мазепи 9: ВИшгород
Контакти
Телефон: +380 96 239 7438
Пошта
E-mail: perfeco.in.kilaba@gmail.com
Напишіть нам
І ми з радістю відповімо щодо співпраці та коллаборацій і відповімо на будь-які запитання
Натискаючи "Відправити" ви погоджуєтеся з наданням вашої інформації.