Команда Театру
Актори
 • Расінчук Єва
  Єва мрійниця. Якщо б мала силу - змінила у світі деякі речі. По перше: Всі хто в житті невпевнені в собі та ведмедкуваті - перетворюються на спритних та граційних, впевнених у собі та сильних! Як улюблена Євина героїня мультфільму Леді Баг. По друге: Правда і добро завжди перемагають зло й облуду! Хто не знає як це? Зверніть свою увагу на історію дівчинки Дороті з Канзасу, яка мандрувала мощеною жовтими цеглинами дорогою до Країни Оз.

  Головні герої: Страшила, Залізний Лісорб, ґава Каги - Кар і Лякливий Лев стали для Єви взірцем для наслідування. І, якщо буде за потрібне, Єва не вагаючись збере компанію друзів та відправиться на край світу, навіть до Смарагдового Міста, щоб могутній чарівник допоміг у здійсненні найзаповітніших бажань! Запис на подорож відкритий! По трете: Люди не можуть жити без палких обіймів!
 • Еммануїл Черевко
  Поруч з Емміком, всі змінюються на краще. Його природа жива та сповнена любові до життя. Особистої історії життя Еммануїла вистачить на кількох, але зараз Емік насолоджується життям. В нього все більше й більше друзів. "Змінити можна все, поки людина жива. Сміливо вперед!"
 • Дмитро Швець
  Лицарські турніри, питання честі та звитяги, історичні колізії. Ось в чому Дмитро Швець - спец! Історія - пристрасть Дмитра, улюблений предмет у школі. Розмірковує над серіалом "Мерлін", що знятий за мотивами легенд кельтських традицій, про короля Артура та лицарях Круглого столу: "Меч короля Артура — звичайний меч, який Величний Дракон загартував своїм подихом..." Відчуваєте?... Про Запорізьку Січ може читати, слухати, розповідати і все мало... "Воїни - характерники, які мали велику силу, незламний характер, викликали повагу оточуючих, деякі знали до 12 мов! Козаки маги - потомки древніх чарівників - волхвів володіли надприродними здібностями, могли здійснювати неймовірно щедрі вчинки!"

  Дмитро у нашому театрі "оповідач", мріє побувати на землях пращурів, на острові Хортиця. Знає, що це обов'язково здійсниться, адже відчуває себе Козаком.
 • Маріанна Арсенюк
  Мар'яші подобається бути в центрі уваги, отже вона обожнює різні сукні та прикраси. Особливо до вподоби браслети. Мріє стати фотомоделлю. Тому любить розглядати свої фотографії, та й сама фотографує, знімає відео. А ще Маріанна дуже любить кіно про сучасних підлітків, в якому багато пісень. Мабуть спів - то якась таємна мрія. Сподіваємось, що вона зможе втілити її у життя, займаючись у нашому театрі. І хоча балакуча й відкрита до знайомств Мар'яша не любить галасу, проте якщо музика та співи, то так щоб гучніше. Нещодавно дівчинка побувала на Азовському морі, плавала там так залихватські неначе справжня рибка. Море зачарувало її. Ось чому раніше на заняттях в театрі своїм улюбленим персонажем Мар'яша обирала дельфіна. Але абсолютно казкового, неймовірного, який вмів співати, літати та перевтілюватись. Такий собі супер-герой. Адже улюблені герої Маріанни - це саме фантастичні люди та істоти із супер-здібностями.
 • Марія Бруслік
  Найсміливіша, найвідданіша акторка нашого театру. Маші цікаво- все: сценічна мова, рух, танок, вокал, гра на перкусії і чим більше тим краще! Марія чудова помічниця у роботі з молодшими дітьми, не цурається роботи по прибиранню, декоруванню, складанню костюмів....немає справи, яка була б складна для неї. " Не вмію - навчусь!" Маша любить поезію, гарно декламує вірші напам'ять.

  Але найулюбленіший автор зараз для неї О. Генрі. " Якщо б я зустріла Уільяма ( справжне ім'я О.Генрі), я хотіла би обійняти його та подякувати за оповідання "Дари Волхвів" а ще, я обов'язково вигадала б для нього неймовірний подарунок!" Марія добра. Марія справжня. Марія...Маша...Машуня...
 • Тома Данилюк
  Тома — руда. Тома народилася у рік дракона. Тома працює на солодощах наче генератор енергії. Тома займається спортом - художньою гімнастикою, вчиться грати на трубі. У Томи є кролик, сестра, мама і тато. Баба з дідом у Томи є також. Тома грає у виставах, знімається у кіно. Тома любить бешкетувати, а бешкетування любить Тому. Тома любить прикаси, зачіски, гарне вбрання, дефілювати на підборах ( маминих). Тома любить подорожувати, пізнавати, ламати та лагодити нове, торкатися, ліпити, малювати та закреслювати, співати, розмахувати палицею проти кропиви.

  Тома справжня дитина!
 • Андрій Кучерявий
  Денді, красунчик, франт, естет, джентльмен, гурман та романтик! Всіх цих якостей достатньо щоб розділити на півсвіту, але вони гармонійно акумулювалися у серці Андрюши. Саме так ми звемо його у театрі. Він з'являється і атмосфера зустрічі наповнюється весною. Якщо улюблена машина це - кабріолет. Якщо мрія про подорож - Париж та фото біля вежі Ейфеля. Якщо нове вбрання то необхідне велике люстерко, аби добряче роздивитися найдрібніші деталі. Солодке? Так! Але у вигляді велетенських фруктів! Майстер компліментів. Володар посмішки "наповал". Шанувальник кульбаб та ромашок. Автор фрази, яка живе у нашому театрі: " Ви всі - молодці!", що саме по собі теж є компліментом.)
 • Влада Гордон
  Змалечку Влада полюбляє книжки.
  Спочатку це були абетка, віршики, казки.
  Згодом, коли Влада навчилась читати, книжок ставало більше - історії, оповідання, пригоди.
  На запитання "ким ти хочеш бути?" Влада відповідала: "Бібліотекарем. Щоб лікувати та доглядати книжки".
  Книги стали її головними друзями.
  Влада із 100% точністю відтворювала все прочитане, почуте, переглянуте.
  Це так її захопило, що дівчинка вирішила "змінити" професію і стати – казкаркою.
  А де найкраще можна реалізувати це бажання? Звичайно - в театрі.
  Ми дуже віримо, що "Perfeco in Kilaba" дасть можливість розкрити та реалізувати всі таланти Влади, а також завести нових друзів.

  І хто знає, можливо це стане майбутньою професією Влади?!

Допомогти театру
Ви можете підтримати нас благодійним внеском, це допоможе нам розвиватися, створювати нові творчі проекти!
АдресА
Мазепи 9: ВИшгород
Контакти
Телефон: +380 96 239 7438
Пошта
E-mail: perfeco.in.kilaba@gmail.com
Напишіть нам
І ми з радістю відповімо щодо співпраці та коллаборацій і відповімо на будь-які запитання
Натискаючи "Відправити" ви погоджуєтеся з наданням вашої інформації.