школа
Команда
  • Уляна Данилюк
    Режиссер та викладач
    Уляна — актриса, режисер, випускниця КНУТКіТ ім. Карпенка- Карого. Працювала 15 років у Київському театрі "Чорний квадрат", телевізійним режисером програм " Моя правда", " У пошуках істини" телеканал СТБ, знімається у кіно, пише вірші та сценарії.
  • Євгенія Негоденко
    Педагог-психолог, перкусія
    Евгенія Негоденко педагог психолог, перкусіоніст. Неймовірно творча особистість.Можливо тому в неї єдина мова з дітьми нашого театру, один шалений темпо ритм.
Лекції та практикуми в Театральній школі
ЛОГОПЕДІЯ
Робота над вимовою з логопедом над скоромовками. Скоромовка, швидкомовка або чистомовка — жанр як фольклорного, так і літературного походження: дотепна гра спеціально скомпонованих важковимовних слів, і звуків, що створюють труднощі для швидкої й виразної вимови слів. Зазвичай має форму ритмізованої прози, іноді римованої. Скоромовки використовують в своїй роботі логопеди для автоматизації вже поставлених звуків, для покращення вимови.
ХОРЕОГРАФІЯ
Класи з хореографії надають можливість познайомитися практиками соціокультурної реабілітації людей з особливими потребами. Педагог-хореограф навчає, як за допомогою танцю не тільки розкрити свій творчий потенціал, а й тренувати природні соціальні навички і відчути взаємозв'язок між рухами під час танцювального процесу і соціальної інклюзії. Танець підштовхує до свободи і взаємодії з навколишнім світом, вчить долати фізичні особливості, співпрацювати з парьнером, докладати зусиль і приймати рішення. Танцююча людина стає частиною суспільства і включається в безперервний процес всебічного спілкування з соціумом.
ПЕРКУСІЯ
Одним із засобів надихнути дитину на ту чи іншу дію є використання музики. Одна з основних характеристик музик и є ритм. Використання музичного ритму дає можливість встановлення невербального контакту та включити в взаємодію дитину яка "випадає" з нього в ключі свого особистого темпу. Відомо що будь-яка дія розгортається у часі та займає певне місце. Тобто для композиції в якій беруть участь декілька дітей з різним особистим темпом можна залучити їх до однієї гри. Тим самим підготувати дітей до взаємодії на театральному майданчику. Перкусія чудовий інструмент для цього. Тому що можна компонувати короткі протяжні звуки з різкими та динамічними винаходячі нові музичні інструменти і простір для творчості , відслідковувати динаміку процесів дитини та регулювати психологічний тонус, рухову активність та проявлення особистісної активності дитини.
СЦЕНІЧНА МОВА
Один з основних професійних засобів виразності актора. Входить в основний курс навчання акторській майстерності. Комплексне навчання передбачає перехід від побутової, спрощеної мови, властивої більшості, до виразного яскравого сценічного звучання голосу актора. Навчання сценічній мові нерозривно пов'язане з формуванням пластичної свободи, розвитком еластичності і рухливості дихальної і голосової апаратури, вдосконаленням мовного слуху, постановкою голосу.

Сценічне мовлення — це не спонтанне, а, навпаки, — підготовлене мовлення. Вправи з артикуляційної гімнастики, діафрагмального дихання, робота з резонаторами створює міцну опору для втілення характеристики персонажа, надає свободу передачі його почуттів, внутрішнього стану.
СЦЕНІЧНИЙ РУХ
Основними завданнями навчальної дисципліни «Основи сценічного руху» є всебічний розвиток тіла шляхом різноманітних тренувань; розширення діапазону рухових можливостей; уміння вибудовувати пластичні фрази і діалог з партнером на основі набутих навичок. У ході фізичних тренінгів діти вчаться законам руху на сцені і управлінням апаратом втілення, працюють над координацією рухів; опановувують різні форми пластичної виразності.
ВОКАЛ
Співати не тільки весело і приємно, а й корисно! Заняття вокалом покращують загальний стан здоров'я, адже підвищують настрій, поліпшують психологічний стан учня. Спів допомагає подолати комплекси і сором'язливість.

Розвинуте співоче дихання є профилактикою хвороб. Уроки сприяють точності інтонування, розвивають ясну артикуляцію, розширюють діапазон голосу, тембр. Набувається артистичність і виразність виконання. Діти, які займаються вокалом більш здорові, емоційні, вільні.
АКТОРСЬКА МАЙСТЕРНІСТЬ
Напрямок театральної діяльності "Альтернативний актор" дозволяє перевести дітей з інвалідністю від учасників творчого процесу в «Альтернативних акторів» - виконавців. Альтернативний актор - людина (в нашому випадку-дитина) з інвалідністю яка методом «Про інклюзивний метод роботи з Альтернативним актором у інклюзивному театральному просторі» добре інтегрована в театральний колектив.«Про інклюзивний метод» націлений на інтеграцію дітей з особливими потребами у мистецьку та суспільну діяльність і є універсальним для формування базової творчої групи (100% від колективу) з дітей з інвалідністю без розподілу за діагнозами за рахунок розвитку індивідуальних творчих потенціалів.

Полягає у розподілі творчого процесу на два взаємно доповнюючи етапи за зазначеними напрямками : «Індивідуальний творчій рух» та «Альтернативний актор. Альтернативний театр». Напрямок діяльності "Індивідуальний творчій рух" направлений на виявлення індивідуальних творчих потенціалів, враховуючи нозологію дітей. У колоборації з педагогом психологом та менторами (викладачами з вокалу, хореографії, тощо) розробляються «Індивідуальні карти творчого руху дитини» враховуючи її психо- фізичні можливості, індивідуальний творчий потенціал. Важливо, що діагноз дитини має значення лише на початку творчого руху, коли формується індивідуальна карта. Фахівці мають визначити кількість годин ( індивідуальних та загальних занять для кожної дитини) враховуючи таланти дитини та нозологію.
Допомогти театру
Ви можете підтримати нас благодійним внеском, це допоможе нам розвиватися, створювати нові творчі проекти!
АдресА
Мазепи 9: ВИшгород
Контакти
Телефон: +380 96 239 7438
Пошта
E-mail: perfeco.in.kilaba@gmail.com
Напишіть нам
І ми з радістю відповімо щодо співпраці та коллаборацій і відповімо на будь-які запитання
Натискаючи "Відправити" ви погоджуєтеся з наданням вашої інформації.