У нашім колі
Краудфандінг для проекту Дистанційна мистецька інклюзивна платформа KI LA BA
Друзі, від сьогодні ми на RazomGo Приєднуйтесь та підтримайте нас За 60 днів ми маємо зібрати сумму 60 тис грн! Це дуже реальна сумма для збору! І ми будемо вдячні за кожну чашку кави, якою ви з нами поділитесь.

Також, раді повідомити, що наша ідея пройшла відбір від Міжнародного фонду Відродження і будь яка сумма, яка буде Вами особисто задонатена на підтримку проєкту Дистанційна мистецька інклюзивна платформа KI LA BA автоматично подвоїться, у разі успішної краундфайдингової компанії!
Рух театральної інклюзії не є унікальним у світовому контексті, він є унікальним в українському суспільстві. Отож поїхали! Успіхів нашому проекту!

Friends, from today we are on RazomGo Join and support us In 60 days we have to collect the amount of 60 thousand UAH! This is a very real amount to collect! And we will be grateful for every cup of coffee you share with us. Also, we are pleased to announce that our idea has been selected from the International Renaissance Foundation and any amount that you will personally donate to support the project Dissociative Art Inclusive Platform KI LA BA will automatically double, in the case of a successful crowdfunding campaign! The movement of theatrical inclusion is not unique in the world context, it is unique in Ukrainian society. Therefore, support our project on the RazomGo platform!
Онлайн зустріч
Міжнародний конкурс-фестиваль "Зірки виходять на сцену"
Гран Прі у конкурсі -фестивалі «Зірки виходять на сцену» з виставою "Колискова для дракона", який був створений за фінансової підтримки Український культурний фонд та сприянні Відділ культури, молоді та спорту Вишгородської РДА.
Гран-Прі у Міжнародному та Всеукраїнському фестивалі-конкурсі
Талановиті діти України з виставою "Колискова для Дракона", який був створений за фінансової підтримки Український культурний фонд та сприянні Відділ культури, молоді та спорту Вишгородської РДА.
Онлайн зустріч
МК від В'ячеславом Рибіковимз вокальної майстерності та як вигравати конкурси, фестивалі, шоу.
В рамках Міжнародного та Всеукраїнського фестивалю-конкурсу
"Талановиті діти України"
Онлайн зустріч
МК з Олександром Пелипенко, кастинг директором телеканалу Україна
"Як потрапити у кіно".
В рамках Міжнародного та Всеукраїнського фестивалю-конкурсу
"Талановиті діти України"
Онлайн зустріч
МК з Іванною Бжезінською з акорської майстерності.
В рамках Міжнародного та Всеукраїнського фестивалю-конкурсу
"Талановиті діти України"
Онлайн зустріч
МК з Євгеном Літвінковичем з вокалу.
В рамках Міжнародного та Всеукраїнського фестивалю-конкурсу
"Талановиті діти України"
Онлайн зустріч
МК з Артуром Пісковським з сценічої мови.
В рамках Міжнародного та Всеукраїнського фестивалю-конкурсу
"Талановиті діти України"
Онлайн зустріч
МК з Алісою Зайцевою з хореографії
В рамках Міжнародного та Всеукраїнського фестивалю-конкурсу
"Талановиті діти України"
Україна
Фестиваль "Запах життя"
Гран Прі у фестивалі «Запах життя» #oksaomafest з виставою "Колискова для дракона", який був створений за фінансової підтримки Український культурний фонд та сприянні Відділ культури, молоді та спорту Вишгородської РДА.INTERNATIONAL FESTIVAL-COMPETITION GOLD EUROPE (CZECH REPUBLIC,SLOVAKIA)
Гран-Прі у міжнародному конкурсі Gold Europe Festivals (Чехія) з виставою "Колискова для дракона", який був створений за фінансової підтримки Український культурний фонд та сприянні Відділ культури, молоді та спорту Вишгородської РДА.
Онлайн зустріч
Музична вікторина і драйвовий концерт від ДІЛЯ / DILYA нашого гостя, співака та композитора та дітей театру.
Мистецький Арсенал
Інклюзивний перформативний майстер - клас "OpeRaArt" UK/UA від Доктора Анат Бен - Давид, резидента Somerset House (London), Міждисцеплінарної перформерки та автору методики "OpeRaArt"
ВМЦ ХЕТУМ «Джерело» Вишгород
Інтерактивний інклюзивний перформанс "Спитай мене: Хто Я?"
Перформанс «Спитай Мене: - Хто Я?» – це крок до соціальної інклюзії у широкому розумінні, де ми готові побачити один одного, сприймаючи відмінності, як цінність, а не як перешкоди до взаємодії.
21 квітня під звуки барабанів, дудок, маракасів та ще сили силенної саморобних музичних інструментів, разом із какофонією дитячих голосів найсвітліші емоції та щасливі посмішки розносились двором музею історії України. Ім'я цьому шаленству - «Музична терапія» від дитячого інклюзивного Perfeco in Kilaba з міста Вишгород.
м. Мінськ, Білорусь
Вдруге в Мінську проходить Міжнародний форум "Театр і аутизм. Питання і відповіді". Представники громадських організацій з Білорусі та країн Євросоюзу зберуться разом, щоб обговорити світовий досвід успішної інтеграції в суспільство дітей з аутизмом, а також створення інклюзивного колективу з використанням корекційно-розвиваючого навчання і театротерапії.
Мистецький арсенал
IV Освітній фестиваль Арсенал Ідей
Інклюзивний театральний проект «Більше, ніж гра»
ІНКЛЮЗИВНИЙ ТЕАТРАЛЬНИЙ ПРОЕКТ «БІЛЬШЕ, НІЖ ГРА»
Запрошуємо долучитись до інклюзивного театрального проекту «Більше, ніж гра» під час IV Освітнього фестивалю «Арсенал Ідей», який триватиме з 26 по 30 вересня у Мистецькому арсеналі.
«Більше, ніж гра» – це перформативний простір, відкритий для дітей з різними можливостями, їхніх батьків та всіх охочих. Філософія інклюзіі полягає у тому, що діти не можуть бути ізольованими від суспільства через особливості розвитку чи інвалідність. Їхня соціальна взаємодія є необхідною для розвитку і формування особистості. Перформативне мистецтво уже десятки років є соціальною формою творчості, що руйнує стереотипи, а творчі методики можуть стати частиною освітнього процесу, адже творчість допомагає зрозуміти цінність відмінностей та право дітей розвиватися по-різному.
Театральна лабораторія Мистецького арсеналу спільно з митцями та педагогами створили захопливий світ, де справжнім творцем і гравцем стануть відвідувачі інклюзивного театрального простору.

Фестиваль "АРТ-Плейбек Разом" - 2018

Друзі, 18 червня розпочинає свою роботу ІV Міжнародний інклюзивний театральний Фестиваль "АРТ-Плейбек. Вместе" - 2018 , де вже завтра свою виставу "Літо в долонях" представлятиме наша інклюзивна театральна студія.
Допомогти театру
Ви можете підтримати нас благодійним внеском, це допоможе нам розвиватися, створювати нові творчі проекти!
АдресА
Мазепи 9: ВИшгород
Контакти
Телефон: +380 96 239 7438
Пошта
E-mail: perfeco.in.kilaba@gmail.com
Напишіть нам
І ми з радістю відповімо щодо співпраці та коллаборацій і відповімо на будь-які запитання
Натискаючи "Відправити" ви погоджуєтеся з наданням вашої інформації.